فروشگاه آنلاین رآی ساز

مرکز تخصصی خرید و فروش آنلاین کامپیوتر

راه کارهایی برای افزایش عمر لپ‌تاپ

افزایش عمر و کارایی وسایل الکترونیکی از جمله لپ تاپ نیازمند رعایت نکاتی است که رعایت هر یک از آنها می تواند موثر باشد. به گزارش ایسنا، لپ تاپ و رایانه‌ها هم مانند هر وسیله‌ای عمری مفید دارند اما برای افزایش عمر آنها رعایت برخی نکات از اهمیتی ویژه برخوردار است.

اکثر کاربران لپ تاپ تصور می کنند تا هر زمانی لپ تاپشان از عهده انجام وظایف خود برآید می توان از آن برای انجام امور مختلف رایانه‌ای استفاده کرد، اما این تصوری اشتباه بوده و ممکن است لپ تاپ‌ها وقتی که بیشتر از هر زمان دیگر به وجود آنها نیاز دارید، ناگهان دچار ایراد شوند. پس بهتر است قبل از اینکه درگیر دردسرهای تعمیر دستگاه، بازیابی اطلاعات، تامین قطعه و... شوید به فکر چاره باشید.

کارشناسان و فعالان بازار معتقدند طول عمر یک دستگاه تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نحوه استفاده، ورود تکنولوژیهای نوین و مدلهای مبتنی بر تکنولوژیهای جدید و عوامل دیگری از این دست متفاوت است، با این حال گفته می شود به طور میانگین عمر مفید یک لپ تاپ سه تا چهار سال تخمین زده می شود. البته محصولات برخی برندها ممکن است عمر بیشتری داشته باشند با این حال اگرچه در بسیاری موارد ممکن است خرابی یک قطعه در نگاه اول به معنی پایان یافتن عمر یک لپ تاپ نباشد، اما عدم یافتن قطعه در بازار، به دلیل عرضه مدلهای جدید که بر تکنولوژیهای نوین مبتنی هستند خط قرمزی روی ادامه حیات لپ تاپ می کشد.

 مطلب را به طور کامل در رآی ساز بخوانید.

مراقب باتری خود باشید

 معمولا یکی از اولین قطعاتی که در لپ تاپ دچار مشکل می شوند باتریها هستند در این صورت اگر همچنان باتری لپ تاپ شما در بازار موجود باشد شما می توانید

ادامه مطلب
+ رآی ساز ; ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٥/۱/٩
comment نظرات ()

امنیت فروشگاه آنلاین رآی ساز

یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم در خرید و فروش های آنلاین مسئله امنیت کاربران در فضای مجازی است .فروشگاه آنلاین رآی ساز مفتخر است به استحضار برساند علاوه بر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت و وزارت ارشاد نماد ساماندهی ،تنها فروشگاه ایرانی با لایسنس از شرکت نرم افزاری مک آفی میباشد. که در گوشه سمت راست پائین صفحه اصلی رآی ساز نمایش داده شده است.فیشینگ را در وب سایت پلیس فتا بخوانید.همچنین از نظر مالویر و لینک های مالیکیوس نیز چک گردیده است.لذا افتخاری است برایمان تا در یک محیط ایمن به شما سروران گرامی خدمت رسانی نماییم. در تصویر ذبل میتوانید اطلاعات را از سایت مک آفی ملاحظه نمائید.

+ رآی ساز ; ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٥/۱/٩
comment نظرات ()